Dünyada yaklaşık 200 milyon kişinin konuştuğu* bu Avrupa dilinde nitelikli Fransızca çeviri hizmetleri için Hesaplı Çeviri’ye güvenin; zamanında ve bütçe dostu Fransızca çeviri çözümleri sağlayabilen onlarca Fransızca çevirmenle çalışıyoruz. Hesaplı Çeviri, tüm Fransızca çeviri projelerinizin her zaman en iyi kalite ve doğruluk standartlarını karşılamasını sağlar. Fransızca tercüme için ücretsiz bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Fransızca çeviri kapsamında şu hizmetleri sunuyoruz:

Türkiye’deki en kapsamlı Fransızca çeviri sağlayıcılarından biri olan ajansımız, birçok sektöre özel dil ve tercüme çözümleri sunuyor.

Fransızca Hukuki Çeviri

Uzman çevirmenler oluşan ağımızda, özellikle hukuk diline özel terminoloji konusunda deneyim sahibi onlarca Fransız çeviri uzmanıyla çalışıyoruz. Fransızca belge çevirisinde tercümanlarımız patent başvuruları, birleşme ve devralma sözleşmeleri, vasiyetnameler, telif hakları ve kira sözleşmeleri gibi birçok hukuki belge konusunda çalışma deneyimine sahiptir.

Fransızca Finans Çevirisi

Finansal hizmetlerde müşterilerimizin en nitelikli Fransızca çeviri hizmetleri almasını sağlamak için bu alanda deneyime sahip onlarca Fransız çevirmenimiz ve editörümüz mevcut. Fransızca belge çevirisine ek olarak, finans içerikli toplantı ve sunumlar için Fransızca sözlü tercüme hizmetleri sunuyoruz. Fransızca çevirmenlerimiz bilgi tabloları, halka arzlar, aylık özetler gibi mali belgeleri etkin bir şekilde çeviriyor.

Fransızca Teknik Çeviri

Hesaplı Çeviri elektronik sektöründen medikal çeviri tıbbi uzmanlığa sahip Fransız dilbilimcileri istihdam etmektedir. Sağlayıcılar, ödeme yapanlar, ilaçlar, biyoteknoloji, tıbbi cihazlar ve sağlık hizmeti pazarlamacıları dahil olmak üzere her tür yaşam bilimi kuruluşuna hizmet veriyoruz. Teknik tercüme için tüm uzman Fransızca çevirmenlerimiz, Fransızca paket ekleri ve etiketleri, Fransız hasta anketleri, Fransız ürün veri sayfaları, Fransızca protokolleri ve daha fazlasını içeren bir dizi belgeyle çalışma deneyimine sahiptir.

Hesaplı Çeviri, bu dilde Türkiye’nin en büyük ve en saygın sanayi ve imalat işletmelerine hizmet vermiştir. İmalatçı müşterilerimize en yüksek kalitede Fransızca çeviri ve ilgili iş hizmetlerini sağlamak için, üretim ve teknik terminoloji konusunda önceden deneyime sahip Fransız çevirmen ve editörlerle iş birliği yapıyoruz. Fransızca belge tercümesine ek olarak, Fransızca simultane tercüme, Fransızca ardıl tercüme, Fransızca transkripsiyon, dizgi ve grafik hizmetleri de sağlıyoruz.

Fransızca Reklam Çevirisi

Fransızca çok kültürlü/çok dilli iletişim projeniz için en nitelikli dilbilimcileri seçebildiğimizden, en iyi Fransızca tercüme ve ilgili iş hizmetlerini sağlamak için Hesaplı Çeviri’ye güvenin. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için Fransız çok kültürlü pazarlama ve Fransız marka danışmanlığı dahil olmak üzere çok çeşitli çözümler sunuyoruz. Aynı şekilde, Fransız perakende konusu ve terminolojisi konusunda bilgi sahibi birçok Fransızca çevirmenimiz bulunuyor. Perakende müşterilerimiz için Fransızca çok kültürlü pazarlama ve lokalizasyon hizmetlerine aracılık ediyoruz.

Fransızca Teknoloji Çevirisi

Teknoloji şirketleri Fransızca projelerini küresel dağıtım için başarılı bir şekilde uyarlamak için uçtan uca çözümler sunması için Hesaplı Çeviri’ye güveniyor. Uzman dilbilimcilerden oluşan ağımızda, son derece teknik Fransızca konu ve terminoloji ile çalışma konusunda kapsamlı deneyime sahip çok sayıda Fransızca çevirmenimiz var.

Hesaplı Çeviri, tüm Fransızca çeviri hizmet talepleriniz için bir telefon uzağınızda. Hesaplı Çeviri’nin Türkiye’deki en güvenilir çeviri hizmetleri sağlayıcılarından biri olarak konumunu referanslarla teyit edebilirsiniz.

*